Hakkımızda

Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. 1975 yılında İstanbul, Rami'de aile şirketi olarak kuruldu. Pazar ve rekabet koşullarına bağlı olarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli karşılamak için müşteri memnuniyeti sağlamayı kalite politikası haline getiren firma bugün Eyüp'te hizmet vermeye devam etmektedir.


Türkiye'nin alüminyum eloksal kaplama ve HDK amatür üreten şirketlerinden biri olma özeliğini taşayan Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şirketi. bugüne kadar bir çok alüminyum eloksal kaplama ve iç aydınlatma alanlarında imalat ve satış işleri yapmaya devam etmektedir. Ayrıca HDK armatür ürünleri spor tesisleri, hangar, depolar, fabrikalar, alışveriş ve eğlence merkezleri ve muhtefil iş merkezlerinde kullanılmaktedır. Ekolsal kaplama olarak alüminyum malzemenin iç ve dış kaplaması mat veya parlak olarak yapılmaktadır.


Faliyet alanında ulusal liderliğini sürdüren Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. bilgi ve teknoloji gücü ile daima en iyi çözümler üreten şirket olmaya gelecek dönemde de devam edicektir.

Asilmetal Alüminyum ve Eloksal Sanayi Tic. Ltd. Şti. kurumsal sorluluğun bilinciyle profesyonel yeterliliği işe yansıtarak daima kaliteli, en iyi çözümler yaratarak çalışan herkese değer katmayı hedefliyor