1975'den BERİ HİZMETİNİZDE

AASİL METAL DEKORATİF VE ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1975 yılında İstanbul, Rami'de aile şirketi olarak kuruldu.

ASİL METAL DEKORATİF VE ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1975 yılında İstanbul, Rami'de aile şirketi olarak kuruldu. Pazar ve rekabet koşullarına bağlı olarak müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli karşılamak için müşteri memnuniyeti sağlamayı kalite politikası haline getiren firma bugün Eyüp'te hizmet vermeye devam etmektedir.

  • iç aydınlatma alanlarında imalat
  • satış işleri

Türkiye'nin alüminyum eloksal kaplama ve HDK amatür üreten şirketlerinden biri olma özeliğini taşayan ASİL METAL DEKORATİF VE ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Şirketi. bugüne kadar bir çok alüminyum eloksal kaplama ve iç aydınlatma alanlarında imalat ve satış işleri yapmaya devam etmektedir. Ayrıca HDK armatür ürünleri spor tesisleri, hangar, depolar, fabrikalar, alışveriş ve eğlence merkezleri ve muhtefil iş merkezlerinde kullanılmaktedır. Ekolsal kaplama olarak alüminyum malzemenin iç ve dış kaplaması mat veya parlak olarak yapılmaktadır. Faliyet alanında ulusal liderliğini sürdüren ASİL METAL DEKORATİF VE ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. bilgi ve teknoloji gücü ile daima en iyi çözümler üreten şirket olmaya gelecek dönemde de devam edicektir. ASİL METAL DEKORATİF VE ENDÜSTRİYEL AYDINLATMA ARMATÜRLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ. kurumsal sorluluğun bilinciyle profesyonel yeterliliği işe yansıtarak daima kaliteli, en iyi çözümler yaratarak çalışan herkese değer katmayı hedefliyor

BELGELERİMİZ